Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet kijelentkezni a...

Hogyan lehet kijelentkezni a Messengerből?

Figyelt kérdés

Hiába frissítem rendszeresen, és írok a fejlesztőknek, egyszerűen nincs kilépés funkció!

Külön a facebookba nem vagyok bejelentkezve se gépről, se telefonról, sőt, nem is adtam meg a telefonszámomat.


Sőt, a legutóbbi frissítés óta kidobál, miközben írok.



2014. márc. 18. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Számítógépen pl a feladatkezelővel lehet lelőni. Ha nem találod,nyomj CTRL ALT DEL-t, majd feladatkezelő indítása. Mobilon vagy számítógépen van a problémád?
2014. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Telefonon. Egész egyszerűen nincs kijelentkezés opció!


Számítógépen nincs Messenger, amikor fent vagyok facen, onnan írok.



Csináltam olyat is, hogy letöröltem telefonról, aztán telepítettem megint. Mikor megnyitottam, akkor kérte, hogy jelentkezzek be.

Kipróbáltam, hogy a "Not on Facebook?"-ra bökök, a képernyő alján, de akkor regisztráltatni akart velem egy fb fiókot.

2014. márc. 18. 19:52
 3/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Nincs benne kijelentkezés, sokat is szidják miatta. Nem igazán értem miért nem lehetett ezt a 'funkciót' beletenni.
2014. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!