Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha inkognítómódban netezek,...

Ha inkognítómódban netezek, azt is láthatja az, aki a közelemben van és ugyanazt a wifit használja? Mesélte valaki, hogy a közelében lévő okostelefont használó illető meg tudta nézni, hogy ő milyen oldalt nyitott meg éppen akkor a számítógépén.

Figyelt kérdés
Ez inkognítómódban is lehetséges? Akkor is láthatja, ha inkognítóban nyitottam meg az oldalt?
2014. márc. 19. 10:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy keylogger volt arra a gépre telepítve ami mindent megjegyez amit beírsz, persze a háttérben, észrevétlenül
2014. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11-nél a pont, volt valami segédlete, vagy a router naplóját nézte.
2014. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Én csak azt tudom, hogy látta, amit a másik gépen megnyitottak. Egyszerre.

Kérdésem az lenne, hogy vajon inkognítómódban is látszik?

2014. márc. 19. 14:11
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez valami távoli vezérlésre is alkalmas program volt, semmi egyéb. Egy 15 éves gyerek nem fog netes adatforgalmat lehallgatni, pláne nem egy lány. Így igen, ez ellen semmit nem érsz az inkognitó móddal, mert nem is erre való. Le kell törölni az erre alkalmas programokat vagy megvonni a hálózati jogaikat. Ráadásul még mindig nem értem a paranoiát, egyszerű átlagember netes forgalma a kutyát nem érdekli.
2014. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De azon meglepődhet a gyerek, hogy az apukája miért van egy társkereső oldalon, nem? (van felesége)
2014. márc. 19. 14:32
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg faterodat... Bár semmi közöd hozzá szvsz.
2014. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
És ilyen routernapló ellen nem lehet védekezni?
2014. márc. 19. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!