Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S4 értesítési beállítá...

Samsung S4 értesítési beállítások! Hogy kell?

Figyelt kérdés

Fent említett típuson, ha üzenetem jött vagy nem fogadott hívásom, és feloldottam a zárolt képernyőt, akkor a főképernyőn középen egy téglalap jelenik meg amiben ott van hogy 1 uj üzenet! 1 nem fogadtott hívás. Ez a korábbi samsungomon nem volt! Hogy kell kikapcsolni? Köszönöm!


Másik kérdés: FB-on ha azt látom valakinek a neve mellett hogy telo ikon és egy szám az azt jelenti hogy akkor volt utoljára aktív. Na de mit jelent az aktív? Hogy használta a programot, vagy egyszerűen csak wifi jelet kapott a készülék és a messenger automatikusan csatlakozott?? (ugy tudom kikapcsolni kilépni nem lehet belőle). És ha az a szám újra kezdődik akkor mi történik? Köszönöm



2014. márc. 19. 11:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!