Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 64 bites ultimate-n,...

TYÜTYI2006 kérdése:

Windows 7 64 bites ultimate-n, miért nem jó az időszolgáltatás, ha feényitom tálcáról, internetes idő, beállítások módosítása, azonnali frissítés?

Figyelt kérdés

Ha feényitom tálcáról az órát, internetes idő, beállítások módosítása,azonnali frissítés, akkor ezt írja: A Windows időszolgáltatás ne indítható el. Próbálkozzon később újra.

Találtam ezt az oldalt pl. [link]

Ami itt szerepel "net start w32time" idézőjelek nélkül ezt kell beírni parancssorba, ez működik. Továbbá, "w32tm /resync" ez újraindítja. Ezek után ha megnézem értesítési területen, akkor szinkronizálta, ott a dátum is. De ott hiába nyomok az "Azonnali frissítésre", hibát ír ki: Hiba történt, miközben a Windows a következővel szinkronizált: time.windows.com. Gép újraindítása, vagy következő bekapcsolása esetén pedig, már újra ezt írja: A Windows időszolgáltatás ne indítható el. Próbálkozzon később újra. Tehát parancssorból jó, meg vezérlőpultból is, de tálcán nem. Vezérlőpult, Felügyeleti eszközök, Szolgáltatások, Windows idő. Itt szolgáltatás állapota leállítva, de el tudom indítani, leállítani, stb. Persze tálcán kijelzi mint írtam, hogy mikor volt frissítve, pl így, de ha ott akarom frissíteni hibát ír ki: Hiba történt, miközben a Windows a következővel szinkronizált: time.windows.com. A többi szolgáltatónál a listába szintén. Eset tűzfalon biztos kimegy, ha a másik két módon jó, meg próbáltam tűzfal kikapcsolással is, akkor se jó. Pár hete kiderült hogy az időzóna -8 órán volt, biztos elállítódott, mert telepítéskor szerintem még jó volt valószínűleg. Ezért volt pár órabeállítás kézileg, aztán megláttam, és az időzónát jól beállítottam, majd megint óraállítás. Azóta már nem állítódik el. Másik lemezemen van xp azon jó. vistan is jó volt. Mit lehet csinálni ezzel?


2012. márc. 21. 17:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!