Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy young?

Magyarvitez1 kérdése:

Samsung galaxy young?

Figyelt kérdés

most szeretnék új telefont venni, és a samsung galaxy young jönne szóba (vagy talán a frame) és szeretném kérdezni, hogy van-e valami tapasztalata valakinek vele kapcsolatban? megéri az árát?... stb

sokan írják az oldalon hogy mivel olcsó így nagyon rossz, de ez sztem a galaxy y (s5360)-ra vonatkozik, és én a 32-ezres kategóriára gondolok! bárkinek bármilyen jó vagy rossz tapasztalata van szivesen meghallgatom! (nekem annyi lenne a lényeges hogy legyen rajta műhold vétel is)



2014. márc. 19. 15:15
 1/7 Noriee válasza:
Barátnőmnek olyan telója van. Nem tudom, hogy van e rajta műhold, de egész jó telefon. A műholddal kapcsolatban, keress rá a neten, hogy van e rajta! :)
2014. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már GPS és ez az árkategória, akkor inkább Lumia 525.
2014. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

gps igen van rajta

nokiát nem nagyon szeretnék, a windows mobil azt mondják elég instabil

2014. márc. 19. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont az ellenkezője, nem tudom kitől hallottad, de rossz az infó: a Windows Phone ugyanolyan stabil és megbízható az alsó kategóriában, mint a felsőben.
2014. márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkumulátor mennyire jó? nekem most x8-asom van és eléggé gyenge a gyári akksija, erősebb aksi cserével értem el azt nála hogy bírja 3 napig.....
2014. márc. 19. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Mai okostelefonok állandó internetkapcsolat mellett max 2-3 napnál többet nem bírnak.
2014. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mai telók max 2 napig mennek és ez a telefon egy hulladék, sőt kb az össze androidos 60 ezer alatt. Inkább a Nokia.
2014. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!