Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 720 vélemény?

Nokia Lumia 720 vélemény?

Figyelt kérdés

Előny hátrány?

Mennyiért érdemes venni?

(a WP8 rendszere tetszik)



2014. márc. 19. 16:44
 1/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
0%
Általában a legtöbb Lumia jó vétel, de ez nagyon nem. Gyenge kijelző, kevés RAM, jelentéktelen kamera (ilyen mű, torz képeket telefontól ritkán látni), fos hangszóró. Lényegében semmi említésre méltó pozitívuma nincs.
2014. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 IstvanGTA válasza:

Nekem, van egy Nokia Lumia 610 es (WP7.80 es egy rokonomnak Nokia Lumia 920 as (WP8) Es nagyon meg vagyok elegedve meg a rokonom is.


Az elony hogy nagyon gyors es internetezesre jobb nincs a WP nal.A rendszer nem fagy le ingyen frissitheto.


Hatrany hogy nincs olyan sok alkalmazas mint az Androidon de a rendszer fiatalabb is az Androidnal.

2014. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem lumia 1020am van és nagyon meg vagyok elégedve, semmire sem kell várni mindent azonnal csinál, a kamerája az meg elképesztő simán felveszi a versenyt a digitális fényképezőgépemmel, sőt pár esetbeen le is nyomja :) mindenképp ajánlom :)
2014. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
52%
Mi köze van az 1020-nak a 720-hoz?
2014. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Na akkor lássuk próbálom vmi értelmes objektív választ adni egyben lónyál úrnak is. :)

A kijelző clearblack IPS panel és nem egy túlszaturált AMOLED nagyon jó a színhűsége ugyanakkor ha sötétben használnád nem éj fekete az igaz de az előbbi nekem fontosabb

512MB RAM. Ha nem vagy gamer elég. Az IE böngészőnél lapok közötti váltásnál újratölt de az UC browernél nem ott hibátlan. Kamerája jó. Az 520, 620, 820! felett van a 920, 925 alatt. Ha szeretsz koncertekre járni csakis Lumiát ebben már ott van a HAAC mikrofonpár. 4.3" tökéletes méret egy kézzel épp átéred a vissza gombot. Megkapott szinte mindent eddig mint a nagyok, pl. duplakoppitásos feloldást is amire azt írták nem kapja meg. Akku üzemidő átlagos használattal a 2 nap mindig megvan! Na de hátrányok már ha ezek azok. Nincs külföldön hangos navi, 512MB a memória de ennek a hátrányát még nem érzem, 8.1-et megkaphatja... hmm...nem tudok mást írni per pill... ha van pénzed még akkor 925 de az már kicsit kényelmetlen mert széles és még jobb fotókat lő de nekem van fényképezőgépem ha már a olyan témákat fotóznék... Ja ha már megemlítette a kolléga a hangszórót az pont olyan mint a többiben én nem vettem észre semmi különbséget. A 6230i-mnél rosszabb az biztos de annál az összes okostojás rosszabb... :)

Sztem 2 év garival 50-60 között jó.

2014. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"kevés RAM", ilyet csak egy az állandóan lefagyó Androidjába belefásult felhasználó ír le.

A windows phone-nak nincs szüksége tengernyi RAM-ra, 512 szinte mindenre elég, mert annyira tökéletes a rendszer.

2014. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!