Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza kérhetem a telefonom...

Vissza kérhetem a telefonom árát ha? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy vodás Sony Xperia M telefonom. És elegem van belőle hogy minden baja van. És még bőven garanciás. Egy hónapos és vissza kérhetem-e érte a pénzt ? Illetve ha be adom garanciára milyen csere készüléket kell hogy adjanak olyat ami meg egyezik a telefon értékével ?

2014. márc. 19. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az árát sehogh sem kapod vissza.

Cserekészüléknek meg valami olcsó gagyit kapsz, amivel tudsz telefonálni, mást nem biztos.

2014. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
100%
3 javítás után adnak új telefont, vagy akkor igényelheted, hogy adják vissza az árat. Én így tudom, lehet, tévedek. Szóval a válasz nem. Amúgy mi baja?
2014. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Először volt hogy kis folt volt a kijelzőn. Télleg pici de el volt küldve gariba vissza jött oké minden jó. És ma meg a beszéd hangszóró vagy mi, amivel telefonálsz. Na az vagy nem szól vagy nagyon halk. Meg maga a rendes hangszóró is igen halk lett.
2014. márc. 19. 17:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Na meg mióta meg van a teló nagyon ropog a hátlap és könnyen le válik.
2014. márc. 19. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
pénzt biztos nem kapsz vissza, már a könyvelés miatt sem
2014. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 OldszatyorHand válasza:

Úgylàtom a Vodafonnál nm érdemes telót venni. Ott vettem 1 hónpja smart 3at az aksija fél nao allatt lemerūl ha kikapcsolom akkor is......

Sztem menj be és cseréltesd ki a telót egy ugyanolyanra.

rohadt vodafone.....

2014. márc. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!