Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S3-as samsung telefonom van...

S3-as samsung telefonom van pár hónapja. Futó alkalmazásokat mindig kikapcsolom este feltöltöm 100%ra, délelőtt nem használom, de délután már csak 60%on van! Miért van ez?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 14:51
 1/4 .figo. ***** válasza:
Meg tudod nézni hogy mi fogyasztja az akksit , a beállítások->akkumulátor menüben ! Nekem is S3-am van ugyanígy vagyok ezzel Én is...
2014. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is samsungom van, igaz nem s3-am, de ugyan ezt csinalja. Egy ejszaka alatt 20-30%-ot is merul.. :/
2014. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap este használat közben kikapcsolt se hang se kép bekapcsolni se lehetett csak úgy hogy kiszedtem az akkumulátort. De azt, hogy miért van ez nem tudom, mindig vigyáztam rá és még fél éve sincs meg.
2014. ápr. 21. 16:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Akksi hiba, gyakori az s3-as készülékeknél.
2014. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!