Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telo mukodik akadasment...

Arnold00 kérdése:

Melyik telo mukodik akadasmentesen nagyabol netezes jatekok stb futatasa alat lumia 1020 vagy iphone c5 vagy galaxy s4?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Lumia 1020 jelenleg akadásmentes mindenféle terhelés alatt, és elvileg 8.1-es frissítéssel is az lesz, de ezt mondták iOS 7.1-re, amire van némi panasz, de valószínű következő frissítésekben ezeket optimalizálják. Galaxy S4... hát Android, de nem Nexus, szóval... a három közül az akadásmentes működik erről mondható el a legkevésbé szerintem.
2014. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha akadásmenteset akarsz akkor vagy iOS vagy Windows phone, de az androidot felejtsd el
2014. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor szerintem a lumi lesz az ami megfog felelni. csak annyi hogy ipod pedig vilag marka es nem tudom hogy megerne e az arat.
2014. márc. 19. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:
WP8.1 frissítés után funkcionalitásban (is) messze túl fogja szárnyalni az iPhone-t a Lumia 1020.
2014. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Ja, túlszárnyalja valami az iOS-t, aztán felébredsz, és rájössz, hogy rossz pizsamát vettél fel...


5c-t nem vennék a helyedben, de az 5 vagy 5s a lehető legjobb választás. Tapasztaltam WP-t is, elég volt belőle annyi, szerintem jobb az iOS.

2014. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!