Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 3G-re szeretném feltenn...

IPhone 3G-re szeretném feltenni a 4.2.1-es rendszert, de hibakód jön ki, miért? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez alapján próbálom megcsinálni: [link]


Viszont amikor már telepíteném azt amit kell, egy 1600-ás hibakódot kidob az iTunes és leáll a folyamat, akárhányszor nekifutok.. Az a baj, hogy nem aktivált az iPhonom, AT&T (vagymilyen) függő és nem tudom használni..(Persze gyári visszaállítás [Én hülye] előtt független volt a teló!) Valami ötlet, vagy bármi jól jönne amivel segíteni tudnátok! Ha valaki valamit nem ért csak írjon és elmagyarázom többször is, csak legyen már ennek vége. :D


Előre is köszi!!



2014. márc. 20. 18:56
 1/2 anonim válasza:
Ööö én nem vagyok benne biztos hogy értem. Mi történt a telefonoddal? Hogyan lett AT&T-s??
2014. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért ilyen függő volt, mert nem Magyarországon lett véve, hanem kint külföldön. A lényeg az, hogy nem tudom még használni, mivel a telefonon másik szoftver volt és meg mivel ki akartam pucolni, ezért csináltam egy restoret, de ezt nem kellett volna, mert így a gyári szoft. került újra rá, aminek köze sincs a Magyarhoz. Persze kártya nélkül aktiválni sem tudom a telefont, mert olyat is akar. Ezért kell rá az aktivált 4.2.1 rendszer, de nem tudom rá felrakni!!!!
2014. márc. 21. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!