Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnál is jelentkezett hasonló...

Másnál is jelentkezett hasonló a Nokia Lumia 52O-ason?

Figyelt kérdés

Újan vettem a telefont. Első két hétben aggasztóan gyorsan merült az akkumulátor (átlagos használat mellett is alig bírta reggeltől estig). Aztán két hét után egyik napról a másikra (egy újraindítást követően) megváltozott a fogyasztása - vagy az akku kapacitása? - mert most több mint három napig bírja egy töltéssel ugyanolyan használat mellett.

Érdekelne, hogy mi áll ennek a jelenségnek a hátterében.



#akkumulátor #Nokia Lumia 52O
2014. márc. 21. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy a GPS, Bluetooth Wifi be volt kapcsolva?


Nem lehet, hogy kijött valami frissítés ami esetleg pont egy ilyen problémát javított?


Csak tippek.


GPS a háttérben lemerítheti a Bluetooth is ha bekapcsolva marad.

2014. márc. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A GPS lehet, hogy közbenjárt ebben a jelenségben. A WIFI-t és a többi adatátvitelt csak alkalomadtán szoktam bekapcsolni, amikor szükségem van rá. Az is igaz, hogy történt egy rendszerfrissítés is.
2014. márc. 21. 08:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak alkalmazások, amik képesek a háttérben rohamosan meríteni a telefont úgy, hogy észre sem veszed, és meg sem kell nyitnod hozzá. Vagy eltávolítottad azt az alkalmazást, vagy érkezett rá egy frissítés, ami javította ezt a problémát. Javaslom, hogy a beállítások - (lapozz jobbra) - alkalmazások - háttérben futó feladatoknál tiltsd le azokat, amikre nincs szükséged, és nem is szeretnéd, hogy a háttérben működjön.
2014. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a JÓ tippet! Valóban háttérben futó szükségtelen dolgok lakmároztak. Aztán a telefon súgójában megtaláltam, hogy ha egy bizonyos ideig nem használunk egy alkalmazást, automatikusan letiltja a rendszer. De ezt csak pár perce találtam meg. Lehet most is ez történt, mert megnéztem a javaslatot, és valóban le vannak tiltva olyan alkalmazások, amelyek azelőtt futottak, és most én is letiltottam azokat, amelyek még futottak, de nekem nincs szükségem rájuk.

Hasznos válaszokat írtatok. Köszi!

2014. márc. 21. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!