Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a "clone"...

Mi a véleményetek a "clone" telefonokról? Samsung S4 GT-I9500 Clone

Figyelt kérdés

vaterán elég olcsón lehet ilyen telefonhoz jutni, tudom hogy nem eredeti, de valaki esetleg látott élőben ilyen telefont? nagyon eltérő, gagyin néz ki?


Samsung S4 GT-I9500 Clone



2014. márc. 21. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátnő helyett műp.na, kb. ennyire hasonlít. Ha neked ennyi elég, vedd meg.
2014. márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tök ciki... egy kategória a kínai piacok vásárolt Adiads meg Rekbook cipőkkel. Hozzáértő pillanatok alatt levágja, hogy hamisítvány.

Szemebe sokkal többet ér az az ember, aki ugyanerre a technikára vállalja a Guangzhou "márkát" mint a Samsung feliratot, ami semmi köze nincs ahhoz a telefonhoz. Villogni tök felesleges vele, mert sokkal nagyobb égés amikor kiderül.

2014. márc. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vortrex ***** válasza:

Én már szereltem ilyen mobilt, minden csak nem jó..

Az összes állapotadat hamis, hiába ír 16gb belső tárhelyet, nincs. Egy kb 250mb-os belső tárhely van úgy módosítva, hogy 16gb-osnak írja, tehát éppen hogy az android rendszer ráfér, és mindig jelez, hogy kevés benne a tárhely. Nem tudom, mennyi memória van benne pontosan, de azt igen, hogy 25-50mb-nál többet nem tudtam benne felszabadítani.

Ez csak a sebességét és így az élvezhetőségét teszi tönkre a mobilnak, viszont ugyanakkor szinte minden van benne, ami az eredetibe csak lassú vagy rossz minőségű, pl : otb, nfc, bluetooth, béna kamera, de végül is működik.

Én egyáltalán nem ajánlom.

2014. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kici occó kínai. Ha bedöglik (amire nagy az esély) kacsázni lehet vele, mert hogy szervizbe nem viszed az tuti.

Vegyél valami tescós, vagy auchanos saját márkás hulladékot. Az sem jobb de van rá csere gari.

2014. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ami másik amit soha nem értek...

Egy mobiltól több, vagy jobb lesz valaki? Hogy tud egy telefon menő lenni? :D

2014. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vortrex ***** válasza:

#4 Pedig nem, igazából teljesen megbízható, csak lassú és rossz képet csinál..


Amúgy ha san andreasozni lehet egy mobilon bluetooth-os kontrollerrel az menő, aki ezt megcsinálta az is, szóval így..

2014. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!