Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc One vagy Samsung Galaxy...

Virág88 kérdése:

Htc One vagy Samsung Galaxy s4 vagy Iphone5?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb?

2014. márc. 21. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:

HTC One vagy iPhone 5, azon múlik melyik OS tetszik jobban, viszont ha Android, akkor a Samsung-ot felejtsd el.


Nevedből adódóan nő vagy, így az iPhone 5 a kisebb mérete miatt szerintem jobb lenne.

2014. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Nekem -pasi vagyok, előrebocsátom- Samsung Galaxy S4 van, de a másik kettő mellett ez labdába sem rúg.


De ha megteheted anyagilag, akkor a HTC és az IPhone5 között válassz.

2014. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok én is, nekem HTC One-om van. Az enyém fekete, ebből itthon nem nagyon fogsz találni, én is külföldön vettem. Nagyon egyben van, és elég gyors, viszont NAGY. Én 195 centi vagyok, és épp, hogy átérem egy kézzel. Ezen kívül sok helyen olvastam, hogy ha gyári frissítést teszel fel rá, 4.3 fölött előfordul, hogy belassul. Az enyémen nem gyári OS van, és sose volt semmi baja.


Az akksi állandó nyüstöléssel, mobilnettel, wifivel, bluetooth-szal, GPS-el, NFC-vel, stb-vel kibír 20-22 órát, ha engedélyezed a mély alvást, illetve nem hagysz bekapcsolva semmit, és a fényerőt is automatikuson hagyod, ki lehet hozni belőle akár 3-4 napot is, attól függően, hogy milyen gyakran, és mire használod

2014. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 YourDestiny ***** válasza:
42%
Jelenleg szerintem a One és az 5S a legjobb telefon a piacon. Rendszer alapján válassz. Ha az 5S nem jöhet szóba, akkor One, 5-öt én nem vennék. Az S4 piskóta, eszedbe ne jusson. Hogy ne tapossak a Samu rajongók lelkébe, leszögezem, hogy nincs semmi bajom a Samsunggal, de most ez van :)
2014. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 YourDestiny ***** válasza:
#3: nem olyan durva a One mérete, ennél már csak nagyobbak lesznek. Eleinte kicsit nekem is tepsi volt, de pár hét után, ahogy ránéztem, kiröhögtem, hogy már milyen pöttömnek tűnik.
2014. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Harmadik, nincs belassulás, volt egy KikKat frissítés, viszont bugos volt, nem lusta. Később visszavonták, és kiadtak egy újabbat. Aki korábban felrakta az OTA-t, annak jött egy patch. Pár napja van kint a javított 4.4, az visszajelzések szerint már faxa.
2014. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
SGS4
2014. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!