Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SAMSUNG GALAXY S3! Mit gondolt...

SAMSUNG GALAXY S3! Mit gondoltok róla? Milyen telefon?

Figyelt kérdés

Mindenről írhattok. Kamera, hang, gyorsaság?


Elsősorban azok válaszát várom akiknek ilyen telefonjuk van de más is írhat!



2014. márc. 20. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van, szeretem. Jó a kamerája, hangon nem tudom mit értesz, de hallom, amit mondanak nekem telefonálás közben. Gyors is, bár mivel én telenyomtam alkalmazással, előfordul, hogy szaggat.
2014. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hangminőségre gondoltam. Zenehallgatás közben például. Köszi a választ! :)
2014. márc. 20. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hallgatok rajta, így ezt nem tudom.
2014. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy jó fülessel jól szól.Amúgy meg csak olyan mint a többi teló hangszórója.Amúgy nagyon jó telefon,nekem volt ilyenem,de nem tudtam megakasztani semmivel,nagyon gyors a kamerája is rendben van.
2014. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DDDspiler válasza:
A kamera az überkirály! nekem 32 gb-os sd van benne, rengeteg alkalmazás meg minden, és elég lassu, mivel csak 1 giga ramot biztak belerakni(:@)! de amugy nagyon szeretem, nemadnám semmipénzért ^.^
2014. jún. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már megvan egy hónapja és imádom!! :)
2014. jún. 18. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Augusztus óta van S3-am és nagyon zsír!
2014. nov. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!