Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz vagy egyaltalan...

Mikor lesz vagy egyaltalan lesz androidra call of duty 2,4,5,6,7,8 valamelyik?

Figyelt kérdés
Koszi a valaszokat!
2014. márc. 21. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte 0 rá az esély, amíg nem látnak benn elég bevételt addig nem fognak nekiállni.
2014. márc. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En is keresgetem egy ideje...még a 2-t vagy a 4-et is szivesen ujrajátszanám telon
2014. márc. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, ameddig csak az emberek 10%-a vásárolja meg, a többi meg warezol, addig felesleges pénzt beleölni.
2014. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajo..:s koszi:) jolenne valamelyik nagyon:|
2014. márc. 22. 19:10
 5/7 Edmond Pihe válasza:
Hát véleményem szerintem majd ki fogják adni. Nem vagyok nagy játékos de egyre több játékot megírnak android alá is. Addig is itt egy hasonló amivel el lehet játszadozni egy darabig. https://www.youtube.com/watch?v=LAEHLePiCOM
2014. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Activision van mögöttük... legpénzéhesebb banda, ahhoz hogy kiadják az kéne, hogy arantáltan iszonyatosat kaszáljanak vele... amire nincs sok esély főleg mobil platformon, szóval kétlem, hogy beleölnék a pénzt.
2014. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A mc4-el jatszok:d online-n is:d
2014. márc. 23. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!