Ez tenyleg ilyen?

Figyelt kérdés
Kicsit idegesen irom most ezt a kerdest. Szoval. Vettem a telefonomra foliat, hat volt a csomagba (ami amugy eleg draga volt) egy matt es egy fenyes folia. Mondom jo, a mattot rarakom, mivel a masik kicsit meg volt karcolva (khmmm). De mikor ratettem, a kepernyo ilyen fura lett. Aki mar latott ilyen, biztos tudja mire gondolok. Jo, nem aggodtam, mert irtak a csomagolason, hogy kell par ora, mig jo lesz a kepernyon, azt hittem, hogyaz erre vonatkozik. De eltelt azota par ora, es meg mindig semmi. Most akkor mi van? Szedjem le rola ezt es rakjam ra a masikat? :(((
2014. márc. 21. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a gond? Ilyen lett és nem olyan?
2014. márc. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"a kepernyo ilyen fura lett. "


Milyen is?

Milyen fólia?

Link, fotó, valami?

2014. márc. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudom normalisan elmagyarazni. Homalyosabb lett a kepernyo, olyan mintha egy regebbi tvt neznek kozelrol. Es pl. feher hatternel ilyen kis rozsaszin pixelek vannak. Nagyon zavaro.
2014. márc. 22. 09:42
 4/4 anonim ***** válasza:
leszedted a másik oldaláról is a fóliát? mert általában nem csak a tapadófelületet ragasztják le, hanem a másik oldalát is, hogy felrakásnál ne sérüljön például...hülye érzés, hasonlóba egyszer én is belefutottam, mert bár dupla olyan vastag volt, nem esett le, hogy van rajta, csak hogy eléggé megtöri a kijelző színeit...meg hogy nagyon le akar jönni a szélénél...leszedtem, aztán bmeg közepette rájöttem, hogy az alatt van az igazi fólia.
2014. márc. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!