Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg rossz üzletet csinálta...

Tényleg rossz üzletet csináltam ezzel a telefonnal?

Figyelt kérdés

Vettem egy samsung márkájú okostelefont,ami pedig eddig volt nekem nokia lumia 520,azt úgy gondoltam,hogy eladom,mert elég egy teló,pedig a lumiát 3 hónapja vettem,mégis most másikat vettem.

Be is mentem a Debrecen plázába a gsm üzletbe és ott a telefonos srác 7 ezerért vette meg.

Mikor hazamentem a tesóm kérdezte mennyiért adtam el és mondtam,hogy 7 ezerért vették meg.Ő pedig nekem állt és azt mondta,hogy ennyire hü... nem lehetek,van eszem,hogy ennyiért eladtam,és azóta is minden órában elmondja ezzel piszkál.


Kérdésem: Ti akik jobban értettek a telefonokhoz,szerintetek is rossz üzletet csináltam,hogy 7-ért adtam el a nokia lumia 520-omat?



2014. márc. 21. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:

igen...

15 ezer alatt nem adtam volna

2014. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Simán ért 20 ezret.
2014. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Szóval hagytad magad jól átvágni. Máskor előbb kérdezz, aztán cselekedj.
2014. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ÚRISTEN ugye most csak rosszul olvastam hogy 7000 FORINTÉRT????????? SZAKADOK A RÖHÖGÉSTÖL :DDDDDDDDDD te nem vagy normális. És még az is hogy a lumiák vagyis a windows phonok sokkal jobbak mint az androidok. Bocs de nem csodálom ,hogy a tesód úgymond piszkál. XD
2014. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Saavedro ***** válasza:

"Vettem egy samsung márkájú okostelefont"


Legalább abból is a legszarabbat? Pocket Neo/Gio/Ace/Mini/stb...?

2014. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Baaaazd, én most adtam el asszony lumia 610-ét. 14.000-ért. XD

Arról nem is beszélve, hogy a 520 szerintem nem rossz telcsi.

2014. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha szolgáltató függő előfizetéses készülék volt akkor jó az ár.Ha gyárilag független akkor, esetleg sérülés ,hiányosság volt-e rajta? (nem sokat számít már,de hátha picit megnyugszol...):)

2014. márc. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!