Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az aTab5...

Mi a véleményetek az aTab5 telefonokról? Megéri-e megvenni, hogyan teljesít, stb.

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék vásárolni és ezen megakadt a szemem :)

2014. márc. 22. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
szépen szólva is egy kalap szar, életed legefeleslegesebben kidobott pénze lenne.
2014. márc. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :)
2014. márc. 22. 11:14
 3/7 anonim válasza:
Hat nem szar... mert más véleményeinek hiszel a te bajod... en is holnap szerzek be egyet ma néztem meg és nagyon tetszett ..sok mindent tud.. és elég gyors.. ha quadot veszel azokbol kevés hibásat adtak ki szerintem megéri . 4 magos 1 gb ram van benne sokan dicsérték.
2014. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

4magos mtk egy 2magos kraittal sem ér fel....

semmi android frissítés nincs rá, az van amivel kiadták és csá...

és szar... egy ugyanennyibe kerülő lumia 520 megeszi (mondjuk én az s4-emhez viszonyítottam...)

2014. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát az én atabom röhögve viszi a cuccokat... mert halgatsz más véleményére a te bajod..én tapasztalatbol mondom hogy jo.. a lumialkat hagyuk már.
2014. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jólvan, mindenkinek más az elvárás...

van 1-2 SZEMÉLYES ismerősöm, akik ilyen szart vettek, 2hónap alatt 4x járták meg a szervizt :D

a lumiát csak írtam, de egy ugyanennyibe kerülő androidos is biztos jobb mint ez a xar

amúgy meg vegyél egy helyesírási szótárat, nem ártana :DDDD

2014. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekedse na mindegy.. az én atabom jo... mindent visz nem laggol. nincs vele semmi bajom.
2014. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!