Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebből a listából szerintetek...

Ebből a listából szerintetek melyik mobilok jók?

Figyelt kérdés

wayteq talk 5h

sony xperia L

sony xperia M

nokia lumia 620

samsung galaxy s advance

huawei ascend g525/520

HTC Desire X

Samsung Galaxy Trend Plus

Samsung Galaxy Core Duos

HTC Velocity 4G X710s

HTC Desire HD

Huawei Y530

tudom sok van de az összes jót lécci írjátok ki ne csak egyet mert telefon választás elött vagyok és kellene tudnom melyik a legjobb amire kellene:

zene

játék

fénykép

videó kb ennyi



2014. márc. 22. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Galaxy Core Duos

Xperia L

Wayteq talk 5H

Ezek közül válassz.

2014. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sony Xperia L jó telefon, bár én ki nem állhatom a Sony-t.

Nokia Lumia 620 vagy 525 nem okoz csalást, a lumiák kérdés nélkül a legjobbak alsó és közép árkategóriában.

Htc telefonok szintén jók, Sony vs. Htc-ben Htc-t mondanék, de mivel van Nokia Lumia, ezért egyértelmű.

2014. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát szerintem a nokia-t nem fogom mert havernak az van és úgy tényleg megy normálisan minden csak aggaszt engem ez a "csempe" próbáltam már de nem nem nekem találták ki a wp-t meg nekem az túl "bezárt" de akkor sony xperia L vagy a samsung galaxy Core Duos lesz legalább ha sony-t választok akkor a tv-hez meg a kamerához megy ha meg samsung akkor meg a klímához meg a hűtőhöz :D de olvastam teszteket és a sony győzött meg én nekem szinte eddig minden telóm is sony vagyis sony ericsson meg volt pár samum mindegyik jó volt
2014. márc. 22. 11:47
 4/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Wayteq Talk 5H (izmos jószág, de a kamera gyenge)

Xperia L

Xperia M (gyenge kamera)

Lumia 620

2014. márc. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A Core Duost nehogy megvedd!
2014. márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor vagy wayteq vagy sony jajjj tiszta nagy gázban vagyok :D
2014. márc. 22. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!