Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos mobilok közül...

Androidos mobilok közül melyik a legjobb márka?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenki mást mondana, de én a Nexus-okra szavaznék - amelyik viszont nem köthető konkrét gyártóhoz, 4-5-t LG, Nexus S-t és Galaxy Nexus-t Samsung gyártotta, elsőt (Nexus One) pedig a HTC.
2014. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Igaz, nekem csak a tabletem Nexus 7, de ha legközelebb telefont veszek, az is Nexus lesz valószínűleg.
2014. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Nexus nem márka. Azok LG Telefonok. LG-ből a Nexusok, az aktuális Samsung S*, illetve a HTC zászlóshajói (most éppen a One) a legjobbak :)
2014. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Saavedro ***** válasza:
Régebben a HTC, zseniális telefonokat rakott össze, a Sense szuper volt, de mostmár folyamat tökönlövik magukat. A Sony Ericsson úgyszintén nagyon jó, egyedi telkókat csinált. Ők azóta Sonyként vannak jelen, az egyediség bája oda, de az gyártja szerintem a legjobb telefonok jelentős részét. (Ha megnèzel egy azonos kategóriájú Samsungot, a Sony azért többet kínál). A Samsung elvileg a csúcskategóriában ász, de...hát az okosórájuknak semmi értelme, a Touchwiz/MotionWiz béna, nem energiatakarékos, zabálja a RAM-ot, még a Samsung Note 3 is 10 perc után lefagyott a MobilarenaTV-n úgy kellett újraindítani. Nekem anno Galaxy S-em volt, szaladt rendesen, dehát olyan fapados volt a kategóriájához képest, hogy csak na. Az LG most rendesen belehúzott ao Nexusokkal, meg a G szériával, régen nagyon szuttyogtak.
2014. febr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Worest ***** válasza:

Itt nincsen jó, vagy rossz márka.

Na jó, BlackBerry nincs a csúcson, nekem alapból elejétől kezdve nem jöttek be ezek a telefonok, főleg az op.rendszerük. Na mind1. Mindenki mást mondana, mindenkinek más. Nekem személy szerint Sony, és a Nokia, ezekkel volt a legtöbb tapasztalatom, és az összes telefon szuperált, amire volt tervezve, igaz, alsó kategóriás telefonok kicsit szaggattak, de nem várhatjuk természetesen el hogy az android akadás mentesen fusson.

Szerintem most nagyon lecsúszott a HTC, pedig szerettem a telefonjaikat, de a 3-4-500as szériák elég rosszra sikerültek.

2014. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Samsung.
2014. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
SONY
2014. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a sorrend úgy van hogy sony samsung lg nexus htc nokia és alcatel
2014. febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!