Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj? Mit kéne...

Mi lehet a baj? Mit kéne letöltenem ahhoz, hogy működjön? (lent)

Figyelt kérdés
Januárban kaptam egy samsung young telefont, és imádom meg minden de valami sosem akar sikerülni. Még csak 15 vagyok, és nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz, viszont fontos lenne. Hiába csatlakoztatom usb-vel a géphez (vagy hogy mondják) a gép nem akarja kijelezni, és a telefonról a gépre még a mappákon keresztül tudok átrakni képeket, de a gépről a telóra nem. :c Miért lehet ez? Azt írja, hogy nincs a gépen megfelelő program, ami fel tudja ismerni ezeket (nemrég újra kellett telepíteni a gépet) és nem tudom, hogy mit kéne letöltenem, mert azt nem írja. Kérlek fiúk...vagy bárki aki nagyon ért ezekhez...mit javasoltok?

2014. márc. 22. 14:56
 1/3 A kérdező kommentje:
*Izé samsung galaxy young
2014. márc. 22. 14:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Samsung Kies

[link]

Neked a szimpla Kies kell nem a Kies 3.

ÉN nem szeretem, nem is használom évek óta, de neked nem akarok semmi bonyolult megoldást mondani.

2014. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm...egyelőre úgy tűnik, hogy jó c:
2014. márc. 22. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!