Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemsokára megyek külföldre....

Nemsokára megyek külföldre. Venni szeretnék egy kártyafüggetlen telefont, de milyet vegyek? Mit ajánlasz?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha lenne benne GPS, szép képeket csinálna, gyors legyen, lehessen vele skype-olni, szóval előlapi kamera is jó lenne... Amúgy is venni szeretnék másik telefont, mert nekem még a Nokia5230-as van és csak alapdolgokra jó.

A vágyam a sony xperia z1 compact volt eddig, de elég drága :/ nem tudom megérné-e. Hogy csináljam szerintetek?

Samsungot nem szeretnék!!



2014. márc. 22. 15:06
 1/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A fenti igényeidet már egy erős40 ezres készülék is kielégítheti. Szóval a lényeg, hogy Android? És milyen árkategóriában? Xperia ZR-t és Huawei Ascend P6-ot nézd meg. Olcsóbbak a Z1-nél, és jók. Én konkrétan a P6-ot tuti felraknám a listámra, ha telefont készülnék venni.
2014. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

azt mondod hogy nem szeretnél samsungot de szerintem az a legjobb telefon márka mint kijelőben mint hardverben és az a telfon ami a legjobb választás lenne neked az a

samsung galaxy s4 mini telefon de ha ténleg nem szeretnél samsungot akkor ott az xperia sp

2014. márc. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

" nem szeretnél samsungot de szerintem az a legjobb telefon márka mint kijelőben mint hardverben"


lehet hogy hardverben és kijelzőben utoléri a vetélytársakat de azzal a touchwizzel csak az anyagyilkosokat és a pedofilokat büntetném..

jól teszi a kérdező hogy nem akar samsungot mert köztudott hogy csak parasztvakítás terén teljesít jól



a kérdezőnek az igények mellé kellene egy keret hogy árban mennyit szánna rá.op rendszer kikötés van?

2014. márc. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Kijelzőben sem ér utól sok más gyártót. Az amoled csak a tiniknek szép, és mert csupa mű szín, azért valami jó?
2014. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy csináljam, ha nem a sony xperia z1 compactot veszem, ami 142ezer Ft... akkor maximum 40-50ezer Ft körül szeretnék egy kártyafüggetlen telót, mindegy, hogy androidos vagy WP-s. Csak jó legyen azokra, amiket írtam és megérje az árát..

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2014. márc. 23. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!