Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb okostelefon?

Melyik a legjobb okostelefon?

Figyelt kérdés

Nem volt még okostelefonom, de szeretnék egyet. A kínálat óriási. Nekem a lényeg az lenne, hogy wifis legyen, lehetőleg gyors és stabil működésű, tudjak rajta kényelmesen internetezni, skype-ot használni. Gondolkoztam tabletben, de az túl nagy nekem, így maradna az okostelefon. Mit ajánlotok? Ki melyik típussal volt elégedett?

Iphone-t azért zárnám ki, mert két ismerősömnek is volt, mindkettő állandóan garanciális javításra küldte, és sok eladót is látok a típusból, ami arra enged következtetni, hogy műszakilag valami bibi van velük.


2014. márc. 23. 06:47
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyi a keret? mert így csak annyit tudok mondani htc one sony xperia z2 z1/compact nokia 925 1520 1020
2014. márc. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, ezeket megnézem.

Egyelőre még nem határoztam meg keretet, mert meg akarom nézni, hogy a T-mobile-nál mit adnak aranykártyára. De addig képben akarok lenni a típusokkal kapcsolatban.

2014. márc. 23. 07:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát a 1520-ast ajánlanám de azt pont kivette a t a kinalatbol...nemtom miert

De nem is tablet de eleg kenyelmes rajta netezni, és még nwm a horodozhatatlan kategoriaba tartozik

Es az elvarasidnak tokeletesen megfelel meg 3-4 is

Benfentes pletykak szerint egyelore ez az egy wp modell amire kepesek lesznek kiadni a wp9-et is frissoteskent ugyh az elvarasok alapjan eddog ez a legtovabb tamogatott wp jelenleg a piacon

2014. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja meg a nexus 5 legjobb androidos teló és legtovább frissített
2014. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!