Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most valami furcsa kérdést...

Most valami furcsa kérdést olvashattok készüljetek. Nektek milyen telefonotok van? Vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nem felmérés se semmi csak telefont akarok venni és meg akarom nézni kinek mi van mi a tapasztalat meg a véleménye róla :) légyszíves segítsetek

2014. márc. 23. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Siemens C35. Nagyon megbízható, soha nem fagy le, hosszú az üzemidő és a készenlét, nagyon ajánlom.....:)
2014. márc. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
LoL mi a rák pont ilyenem volt XD csak történt vele "kis" baleset átmentem rajta véletlen kamionnal :(
2014. márc. 23. 07:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Nokia E51, C7, ill Lumia 800. Az e51 eltéve, hibátlan, megbízható. A c7 be van fogva gps nek meg netről töltögetni. Megbízható, stabil. Sajnálom hogy a simet kinyírták. Jobb lenne a Nokia alsó kategóriába jelenleg is. Én nagyon szerettem. L800. Nos atomstabil rendszer sok korlátozással. Netre telefonálni meg programozásra használom. Semmi bajom vele, meg vagyok elégedve ezzel is.
2014. márc. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:

LG optimus G


véleményem hogy teljesen jó,mindent tud amit kell és gyors is,valamint igényes a kinézete,anyaghasználata.

2014. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm még jöhetnek válaszok :)
2014. márc. 23. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg egy Lumia 520-at használok mindenre, eddig nincs kifogásom, csak az 1 gb egy bizonyos alkalmazáshoz, meg a kamerája lehetne jobb de ezt nem várom el egy 20000 Ft-os telefontól.
2014. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 gb ram kéne egy bizonyos alk.hoz. Előző vagyok.
2014. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!