Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ace 2 telefonom van. San...

Jancsika000 kérdése:

Ace 2 telefonom van. San Andreas játékot szeretném rátenni, úgy hogy a játéknak a könyvtárát a memóriakártyára raknám fel telefonmem kevés. Próbáltam már mindenhova másolni, de ahogy rá lépek az offline-ra kilép a játékbol. Hogy kell elindtítani?

Figyelt kérdés

2014. márc. 23. 19:00
 1/7 anonim válasza:
Ezt a problémát legegyszerűbben rootolással tudnád megoldani, de az is hosszas folyamat főleg a Samsungoknál. Nekem is Ace 2-m van, (nem rootolt) és fent van a San Andreas, de nem megy, ha egy másik játéknak átrakod a memóriakártyára a datáját akkor sem indul el, és mikor újból belépsz a rendszer nekiáll letöltei a datát mégegyszer, mert az external sd be nem lát bele a játék. Ez minden játéknál így van! Ha rootolás mellet döntessz (gondolom tudod hogy ez mivel jár,) akkor Youtubeon találsz videókat, szerintem azt a legjobb választani, hogy a ROM-ot megnöveled, ezt pedig a telefonban lévő micro sd memóriájából szedheted le. De ha fel is raknád rá nem biztos hogy elvinné laggmentesen, vagy úgy, hogy még élvezhető legyen a játék. Remélem tudtam segíteni ;)
2014. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első: "Hosszas folyamat, főleg a Samsungoknál"

Pont hogy a Samsung az egyik legkönnyebben rootolható márka :D

Csak Odinnal rányomod a Custom Recoveryt, onnan már flashelheted is...


A kérdezőnek: Tényleg az az egyetlen megoldás, amit már előttem leírtak.

De sikerült meglepned, nem gondoltam volna, hogy elfut egy ilyen telefonon. Néztem gameplay videót és tök flottul megy. Szóval ha megrootolod, garantált a siker.

2014. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Holnap kipróbálom csak azért nem most,mert nemrég jöttem haza melóbol és már nincs kedvem :) !

Köszi a válaszokat....

2014. márc. 25. 20:13
 4/7 bigfec97 ***** válasza:
Csak közlöm hogy Ace 2 elindulni se fog
2014. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Most ez hogy megy? Mini-m van, és ugyan az az op rendszer szóval nem tudom te hogy tudtad letölteni én meg nem..
2014. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak át kell particionálnod az internal sd kártyát a telefon belső memóriájába mert akkor az external sd-det fogja internal sd kártyának nézni :)
2014. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
utolsó válaszolónak: És ez, hogy lehetséges ?
2014. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!