Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem baj, ha így használom a...

Nem baj, ha így használom a nokia lumia 520-at?

Figyelt kérdés

Nokia lumia 520-as mobiltelefont vettem nemrég és nem baj,ha éjjel nappal be van kapcsolva és ritkán van kikapcsolva?

Ha lemerül akkor feltöltöm ami szinte minden napos,mert netezek is rajta és az szívja lefelé az aksit,de az okostelefonok azt mondják ilyenek,hogy szinte minden nap tölteni kell.

Van valami olyan szabály,hogy néha ki kell kapcsolni a telefont,mert pihentetni kell?

Ha így használom,mennyi idő alatt használódik el?

A volt nokia 5130-as az 4 évet kibírt,most is működőképesen adtm el.

Most 6 hetes a nokia lumia 520-om.



2014. márc. 23. 21:34
 1/7 b95 ***** válasza:
74%
Nem értem, miért lenne baj? o.O
2014. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak kérdezem,mert megvételkor nem kérdeztem az eladótól és itt direkt ebbe a kategóriába azért tettem fel ezt a kérdést,mert reméltem,hogy itt telefonhoz értő emberek is vannak és tudnak hasznos válaszokat adni nekem.
2014. márc. 23. 21:39
 3/7 b95 ***** válasza:
74%

Akkor leírom másképp, hogy az 1bites agyaddal is felfogd:

A telefonnak qrvára nem lesz semmi baja, hogyha naponta töltöd, netezel rajta, stb. ELEVE erre találták ki! akkor mégis hogy a f.ba lenne belőle probléma.

Az 5130 meg rohadtul nem mérvadó, hiszen az egy feature phone, ez pedig okostelefon. Semmi köze a kettőnek egymáshoz, azon kívül, hogy telefon mindkettő.


Engem meg ne sértegessél, főleg úgy, hogy még a saját mobilodat sem ismered...

2014. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Figyelj,jobb lett volna,ha te nem is válaszolsz,ugyanis leosztod itt az embert ezzel az"agyazással".

Hátha válszol majd a kérdésemre egy sokkal normálisabb ember.

2014. márc. 23. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem ismerek egy embert sem, aki kikapcsolná a telefonját, erről az utóbbi pár évben leszoktak az emberek. Nem fog nekik ártani, ha állandóan be van kapcsolva, gyakori akku töltés miatt ugyan gyorsabban használódhat az akku (csökkenni fog az üzemideje), de ezzel nem nagyon tudsz mit kezdeni. 2 év múlva majd veszel bele egy újat, aztán megy mint újkorában.
2014. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végre egy normális válaszadó. Köszi.
2014. márc. 23. 23:10
 7/7 b95 ***** válasza:
81%

más kérdés, hogy én is ezt írtam, más megfogalmazásban.

Egyébként 2 év múlva felesleges új akkut venni. Napi egy feltöltés mellett kb. 4-6 év használat után kezd annyira csökkenni az akku kapacitása, hogy cserélni kelljen.

Persze ha naponta 4x akarod csontra meríteni, és feltölteni, akkor valóban 2 év után kell venni új akkut.

2014. márc. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!