Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért halkul le egy kicsit a...

Miért halkul le egy kicsit a telefonom zene hallgatás közben?

Figyelt kérdés
Amikor fülhallgatón hallgatok zenét, egy bizonyos hangerőn akkor időközönként magától leugrik a hangerő egy pillanatra, de utánna egyből vissza is megy amilyen hangon hallgatom a zenét ez miért van? Nagyon zavaró tud lenni, Samsung galaxy s advance okostelefon

2014. márc. 24. 16:59
 1/3 anonim válasza:

Velem is így volt. Bár nekem ritkán ugrott meg így a hang,de egy pár hét után meguntam és vettem egy új fülest.

Ha csak fülhallgatón keresztül ugrál meg a hang,akkor nézd meg hogy a fülhallgatóval minden rendben van-e. Ha nem,akkor nem a telóddal van baj. (nekem az egyik fülesnek a kicsike hangszórója vagy mije,be volt esve és semmi nem szólt rajta..)

:D

2014. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és nekem Samsung galaxy mini telefonom van (előző vagyok)
2014. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos nem a fülessel van a gond, próbáltam másikkal, Telefonnal van valami,
2014. ápr. 14. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!