Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az iphone 4?

Dando12321 kérdése:

Megéri az iphone 4?

Figyelt kérdés
Szóval 2012jul-ban vettem egy zte skate telefont,ekkor még a galaxy ace mini stb.volt menô,tehát akkor meg jo volt.de mostmár kéne egy gyorsabb és 45 000-ért tudnék szerezni iphone 4-et ismerôstôl.számomra közel sem igaz hogy már ,,eljárt felette az idõ"mert már kipróbáltam és a fõmenülye(ios 7.1-en)gyors akár az iphone 5-é. Kamerája gyönyörü képeket csinál és a facebookot 2 mp alatt tölti be!!!!!!egyedül a játszás okoz rajta csalódást,az A4 chip miatt,de emiatt nem.aggódom mert van xboxom,sok játékkal kimecctel:),na de visszatérve a kijelzô sem egy tepsi hanem ideális méretû+üveg nem gagyi müanyag mint az 5 (nem fikázni akarom az 5/5s tulajokat)

2014. márc. 24. 20:31
 1/4 anonim válasza:
45 nem sok érte, bár remélem az aksi még jó állapotban van. Én 120at még egyszer nem adnék érte, annyit bizonyosan nem ér, ha frissen a szalagról is gördül le.
2014. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az aksi és a hátlap most lett ujra cserélve

Egyébként meg szerintem az iphone 4/4s szebb mimt az 5/5s és ezzel még pár ismerõsöm is igy van.Nameg 200 000-et nem akarok 5/5sre költeni.A samsung/sony pedig nekem nem jön be(és ezzel ismét nem fikázni akarok)

2014. márc. 24. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem azért nem tökéletes már...tény, hogy 7.1 sokat javított rajta. 45 az határeset. én is annyiért adtam el az enyémet tavaly december végén, ami egy telekomos 16 gigás volt. egyébként ha minimális lassulásoktól eltekintünk, minden más valóban igaz. én nagyon szerettem, koncerten videózni is tökéletes, nagy dinamikatartományú mikrofon miatt legtöbb esetben tiszta a hangfelvétel.
2014. márc. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válazzokat :) jöhetnek még
2014. márc. 25. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!