Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Note 3-at lenne érdemes...

Melyik Note 3-at lenne érdemesebb megvenni SM-N900 vagy SM-N9005?

Figyelt kérdés

Vagyis Exynos Octa vagy Snapdragon 800?

Előre leszögezném,hogy az FM-rádió hiánya nem érdekel mivel eddig sem használtam a mostani telómon.

Pozitívumok,negatívumok a két verzióra?



2014. márc. 25. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
a négy magost érdemes(9005) [link]
2014. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen láttam ezt a videót,de sztem úgyis mind1,mert csak 4 magost árulnak itt,mondjuk van olyan oldal ahol van de ott akárki rakhat fel dolgokat és ki tudja honnan van hozva meg minden,szóval itthon van egy bolt olcsó meg minden N9005,habár már az első perctől jobban a snapihoz húzódtam :)

Veszítek egy fm-rádiót oszt cső,eddig se használtam +-ba meg kapok 4g-t amit sztem nem fogok használni de hátha később sor kerül rá :D és a 4K videó ami sztem akkor király,hogyha zoomolni akarok és úgy videózni mert akkor be tudok zoomolni akkorára,hogy a minőség még mindig 1080p marad.

2014. ápr. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!