Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok a SIM kártyámra...

Nem tudok a SIM kártyámra számokat menteni?

Figyelt kérdés

Van 1 új telefonom, nem engedi a sim kártyámra lementei a számokat. beírok egy számot, megkérdezi, hogy simre vagy telefonra tegye-e. rámegyek, hogy a sim kártyára. azt írja ki, hogy néhány adat törlődhet. rámegyek, hogy ok és kb 1 másodpercre kiírja h szám mentése és utána kiírja, hogy a névjegy módosításai nem menthetők.


Ha a telefonra lementem a számokat és onnan exportálni próbálom a sim kártyára, akkor meg azt írja, hogy névjegy adatok exportálása sikertelen, ismeretlen hiba.


Na most akkor mi van?


2014. márc. 25. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Tele van?
2014. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, 1 v 2 szám van rámentve csak.
2014. márc. 25. 20:26
 3/7 b95 ***** válasza:

Nem lehet, hogy az a baj, hogy egy SIM névjegy maximum egy nevet + 1 tel. számot tartalmazhat, de te mást is el akarsz menteni a névjegyhez, emiatt nem tudod elmenteni?


Csak tipp, jobb hirtelen nem jutott az eszembe.

2014. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet, mert arra megyek, hogy 'új névjegy', meg eleve már az első névjegyet se engedte a SIMre menteni, tehát nem volt semmilyen névjegy amihez 'hozzápróbáltam adni' és emiatt hiba lett volna.
2014. márc. 25. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Simre nem lehet sok karaktert menteni.. max Zoli,Peti stb..
2014. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És szerinted én mit próbálok rá menteni, regényeket?
2014. márc. 25. 21:27
 7/7 b95 ***** válasza:

Én úgy értettem, hogy mondjuk az új névjegy létrehozásakor mondjuk 2 számot adtál meg, és nem-e ez volt a probléma.


Igazából ilyennel én még nem találkoztam, szóval csak találgatni tudok.

2014. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!