Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkor ez most hogy is van? (ROM)

Akkor ez most hogy is van? (ROM)

Figyelt kérdés

Szóval van egy telefonom, Alcatel OT 990, ráraktam a Cyanogenmod 7 Perfomix-et, fasza minden, csak nem értem ezt az utolsó 2 file-t, hogy most az mi is lenne? Fel kell azt is telepíteni recovery-ből? Azért kérdem mert a videó felvételnél a hang minősége elég gagyi, ezt az ODEX perfomix.-zip -et és a remove-gapps.zip-et nem telepítettem fel. Tehát ha újra felflashelem a rendszert, akkor a gapps-ot (Google Apps)-ot el kell távolítanom és az ODEX perfomix-et fel kell rakni recovery-ből? Tehát ez a 2 file. Mivel orosz, ezért kérdem igazán, mert nem nagyon értem, google fordító meg össze-vissza ír. Akkor itt mit is ír le pontosan?

[link]



2014. márc. 26. 15:47
 1/2 oszika05 válasza:
A google appsot ne távolítsd el, mivel akkor nem lesz play áruházad, google fiókod meg ilyesmik. :D
2014. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, de akkor miért van ott a letöltések között?
2014. márc. 26. 16:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!