Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom valaki hivásait...

Hogyan tudom valaki hivásait és üzeneteit teljesen letiltani a telefonomon? Galaxy S3-m van, van az az opció, hogy tiltólistára helyezés, én be is állitottam ezt annál a bizonyos személynél de ha sms-t ir az ugyan úgy eljön nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
SMS-t nem tiltja semmi
2014. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

próbáld meg alapból tiltatni a számot a szolgáltatódnál.

(de, ezzel nem mégy sokra, mert ha másik telószámról küldi az üzenetet azt így is megkapod!)

Egy végleges megoldás lehetséges csak.

A szolgáltatódnál kérvényezed, hogy adjanak egy új TITKOSÍTOTT telefonszámot(külön díjazás ellenében) és azt nem árulod el, csak megbízható személynek.

2014. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. találtam egy programot amivel állitólag lehet blokkolni az sms-t és a hivást is...remélem beválik-
2014. márc. 26. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!