Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP mindenegyes...

Veszettkutya kérdése:

Sony Xperia SP mindenegyes játékból kilép bizonyos idő után, a játékokban és a telefonon nincs lehetőség a felbontás állítására. A fórumokon semmi infot nem találtam erre a problémára. Valakinek van ötlete hogyan lehetne orvosolni?

Figyelt kérdés

#sony xperis sp #kilép a játék közben
2014. febr. 13. 18:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
10%
Felbontást semmilyen telefonon nem tudsz állítani a játék meg azért lép ki mert kevés a ramja.
2014. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
56%
Kevés a ram? Nem hinném ez miatt van, hisz sok telefonnak van ennyi vagy még kevesebb ramja, inkább a júzer csinált rosszul vmit szerintem.
2014. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
17%
Ez tipikus Xperia SP betegség.Nincs kevés RAMja csak sz*rul kezeli.
2014. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%

Nem kezeli xarul, csak sok gyári app is fut a háttérben, talán olyan is ami nem biztos, hogy kell.


Alkalmazásoknál egy csomót lehet letiltani (jegelni) ezek közül...

2014. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
20%
Pont ezért szereli szarul. Átlag user nem fagyaszt,tilt appokat.
2014. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Más telókon ehhez root jog kell, azt meg átlagember főleg nem csinálja. De jóhogy ez még benne van a használati útmutatóban is. Azt meg átlagember nem olvassa el...
2014. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Nézz körül pl a youtube-on, nem nagyon van ilyen baj. Ahogy a kérdező írta, a fórumokon sincs. Tehát a telefon vagy gyári hibás és szervizeltetni kell vagy inkább a kérdező az internetről leszedett tört játékokkal próbálkozott és nem mennek, de ez nem a telefon vagy a ram hibája.
2014. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

De mondhatnám azt is, hogy egy átlag user meg sem nézi a teló beállításait...


Pedig van hozzá egy Beállítások nevű ikon is...

2014. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

#1-es és #3-as válaszoló:


Ti ugye ugyanazok vagytok?

2014. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Az összes alkalmazást amit lehetett letiltottam.Mint mondtam mindegyik játékból kilép vagyis az eredetiből és a törtből is kb. 20 játék átlagából leszürve.A telefon ram biztos hogy nem kevés, mivel különbözö teljesítmény igényű játékoknál ugyanaz volt a reakció.A telefono gyári beállítások vannak, nem rootolt.Szerintem is tipikus sony hiba úgy vettem ki különböző forumokonnem csak ennél a típusnál, hanem:Z M stb...További ötletek??? :((
2014. febr. 13. 20:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!