Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell kitörölni a...

Fisher kérdése:

Hogyan kell kitörölni a "google asszisztens"-t a mobilomból?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy sony xperia z -t es nagyon idegesít, hogy mindig kinyílik google asszisztens és amikor játszok (pl.:subway surf) akkor mindig megnyomom az "otthon" gombot(ezt a gombot fel kell tolni hogy kinyíljon a GA) és azt szeretném tudni hogy ki-e lehet törölni.

2014. márc. 26. 18:12
 1/4 anonim válasza:
Sehogy.....vagyis lehet, hogy kilehet törölni de én nem tenném mivel alapból benne van
2014. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz hogy alapból benne van de nem használom... És már probáltam kitorölni de csak a frissítéseket törölhetem ki. Azt akartam kérdezni hogy nincs-e más megoldás erre
2014. márc. 26. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Root-> xposed framework+gravity box telepítése, majd a középső gomb letiltása.
2014. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs hogy ilyen tudatlan vagyok nem ertek ezekhez a dolgokhoz de a gravity box az egy jatek nem tudok semmit csinalni vele es a másikban sem tudok semmit csinalni.
2014. márc. 26. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!