Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apu a telefonjával nem tud...

Apu a telefonjával nem tud telefonálni, nem engedi neki és ha én akarom hivni akkor azt mondja be hogy " a hivott szám átmenetileg ki van kapcsolva a forgalomból" . Ez mit jelent? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
(nokia-ja van régi széria de mukodik meg minden, beállításokat is megnéztem)
2009. dec. 17. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy valami kártyás telefonról van szó, ami régen volt feltöltve és lejárt az ideje? (Pl. Domino)
2009. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2010. márciusában jár majd le neki, igen domino kártyás nem előfizetéses vagy más. De nemtudom mi lehet vele. Ha küldök neki sms-t azt sem kapja meg. Hivást meg ugyebár nem engedi.
2009. dec. 17. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen lehet például hibás vagy letiltott készülék miatt is :(
2009. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem valószinű hogy hibás mert működik a telefon rendesen, áttettem sim kártyáját az en telefonomba és ott is ezt csinálta. Szóval sim kártyával kapcsolatos. NEm a szolgáltatóval van v.mi? Azt akarja a szolgáltató(t mobile) hogy töltse fel . Ezt mondja be neki cask de nem járt még le a határidő....és mitol lenne letiltva?
2009. dec. 17. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen és én megigazítottam a sim kártyát utánna jó lett.
2009. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem az a baja ,megigazitottam. Sms-t nem jelzi ki neki ha küldünk számára, telefonálni ha akarok bemondja hogy átmenetileg amit irtam már nemtom:D szoval nemtudom mi bjaa lehet
2009. dec. 17. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!