Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg g2-re szeretném fell rakni...

Lg g2-re szeretném fell rakni az igo-t edig simán át másoltam az sd kártyára telepit és müködött de mivel ebben nincs sd kártya ki irja telepités után hogy a térépet helyze rá az sd kártyára. Erre esetleg valami megoldás?

Figyelt kérdés

2014. márc. 28. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Sys.txt-ben írd át path-t.

Content.> ..

2014. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sikerült csak nem volt át nevezve a mappa igo-ra. Más probléma van ezt irja ki idulás után. User interface resolution (1080x1701) is not supported or compatible skin can not be found. Felbontásal van baj galaxy s4 müködött galaxy express is müködött ezzel a sys.txt-vel G2-vel nem akar
2014. márc. 29. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen felbontást nem tudom lehet-e találni, de én belefutottam abba, hogy a rávaló se ment fel, mert a készülék másnak "mutatta" magát, mint ami valójában (?? nem számoltam meg a pixeleket) volt, illetve aminek adták.

Próbálj meg mindkét méretből egy alsóbb felbontásút rátenni, nekem kis, nem zavaró csíkkal sikerült feltenni.

Talán a sys.txt-ben is lehet valamit keresni (strach?), de azt most nem tudom, mit kell beírni...

2014. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
G2 ugye full hd kijelzöje van de viszont az also gomb sor is ebbe tartozik belle és az létezik hogy az igot ezért nem nyitja meg? Tehát anyival kisebb felbontás kell neki
2014. márc. 31. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!