Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a telefonom imei kód...

Ellopták a telefonom imei kód alapján azonosítás mennyibe kerül a szolgáltatónál?

Figyelt kérdés
Sziasztok 2 hete ellopták a telefonom és a rendőröket igazából nem is érdekli hogy eltűnt...Felvették az adatokat és az imei kódot is elkérték. Szóval engem meg őrjít, hogy nincs meg és olvasgattam ez ügyben, azt olvastam pár helyen, hogy a szolgáltató tudja bemérni. Ez úgy is lehetséges, hogy nem voltam előfizetéses?? És ha bemérik az nekem mennyibe fáj??(Hozzáteszem, hogy nem volt nagyon drága telefon, de jó volt 4.2-es android rendszerrel rendelkezett nem volt még 4 hónapos sem és a táskámból vették ki úgy, hogy ott voltam a tanteremben a tanárral együtt és közben bejött egy másik osztály és mindenkit kipakoltattak és a wc-t is átnézték.. 5 órán keresztül voltunk bezárva azóta egyik osztálytársnőmnek is ellopták és ugyan az az osztály volt utánink a termünkben..)Előre is köszi a választ.. (:
2014. márc. 29. 19:39
 1/1 Tengor ***** válasza:

A szolgáltató be tudja mérni, ha a rendőrség erre felszólítja.

A szolgáltatónál letiltatni tudod maximum. Ezt tedd is meg! Sovány vigasz, de legalább ne tudja használni, aki ellopta v. aki megvette.

2014. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!