Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lépjek ki a programokból?

Hogyan lépjek ki a programokból?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Még új vagyok a smartphonek terén az lenne a kérdésem, hogy a futó programokból hol kell kilépnem ?


Samsung galaxy S4-esem van és a bal felső sarok tele van ikonokkal. Van két táska ami ki van pipálva belül, van egy szürke ikon benne egy M betüvel aztán egy olyan nyíl ami kör alakot vesz fel.



2014. márc. 29. 22:42
 1/2 farid válasza:
futó programokat én úgy léptetek ki hogy semmi ne menjen feleslegesen hosszan nyomod a középső nagy gombot és kidobja rögtön mik futnak,ha az egészet kiléptetni akarod akkor a jobb alsó ikonra menjél ami egy "x" vagy csak simán ha egyesével akkor kiválasztod melyiket szeretnéd és hosszan nyomod :) remélem tudtam valamit segíteni
2014. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Clean Master-t ajánlom. Az törli a ramból a fölös fájlokat. És virusórtó meg memóriagyorsító is van benne.
2014. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!