Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha megfogják a vámosok a...

Ha megfogják a vámosok a rendelt telefonomat, mennyi ideig válthatom ki?

Figyelt kérdés
Tehát ha fennakad, nekem ugye küldenem kell igazolásokat róla, és onnantól jön tovább. Mi van, ha nem tudom egyből küldeni? Van olyan, hogy x idő után elveszik a csomag?

2014. márc. 30. 11:23
 1/6 Zakathol ***** válasza:

Csak akkor, ha valamelyik vámosnak megtetszik, de akkor meg fel kell őket jelenteni.

A cuccodnak meg kell lennie, a vámraktár ezért van.

2014. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha fent akad akkor küldenek róla értesítést,hogy igazold mennyibe kerül és utána megállapítják mennyi a vám és az áfa.
2014. márc. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Benne lesz a mellékelt levélben.De azt hiszem 1 hó. Legegyszerűbb ha felhivod őket.
2014. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!
2014. márc. 30. 17:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Mégvalami. Nem kaptam tracking numbert. Ettől még szólnak, ha már határon van, vagy átjött?
2014. márc. 30. 17:17
 6/6 Zakathol ***** válasza:

A tracking numbernek semmi köze a szállítás folyamatához, az csak neked ad info-t hogy hol tart.

Ettől még minden ugyanúgy zajlik mintha kaptál volna: ha a vámosok megfogják akkor kapsz levelet, ha nem, akkor a csomagot.

2014. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!