Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc one vagy Google Nexus 5?

Htc one vagy Google Nexus 5?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Nem tudok választani a HTC One és Google Nexus 5 között. A Nexus jobb tulajdonságokra, viszont kicsit félek attól hogy LG. Kérlek segítsetek és indokoljátok hogy miért azt a készüléket választanátok, amit.

2014. márc. 30. 13:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
7%

Biztosan azért referencia

készülék, mert fos... Egyértelműen nexus.

2014. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 b95 ***** válasza:

Attól nem kell félni, hogy LG. Az utóbbi pár évben eléggé összekapták magukat.


Én inkább a HTC One-t választanám, mivel a hardver, és a rendszer sebessége kb. azonos, viszont a One külseje szerintem jobb, illetve a HTC szoftveres extrái is sokat dobnak a rendszeren, míg a Nexus esetében csak magát a tiszta Androidot kapod, a gyártói extrák nélkül.

2014. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
első! Erre én is gondoltam hogy a keresőóriás nyilván nem fog szar készüléket kidobni. Nekem a nexus 5 külsőre is nagyon tetszik. :) Várok még több választ és összegzem a leírtakat magamban mert eddig 1:1 :D
2014. márc. 30. 14:05
 4/29 anonim ***** válasza:
A "tiszta" androidnál nincs jobb, a gyártói bloatwareket meg hagyjuk, ha valamelyik kell, utólag is fel lehet tenni őket. Pont ez a jó az androidnál. A külső pedig igencsak szubjektív.
2014. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 dirtboy ***** válasza:

nekem optimus g van tehát abba az os-be már bele nyúlt az lg de 1év után sincs semmi akadás,minden jó a mai napig,aksija is jól bírja.

én bátran ajánlom bárkinek az lg készülékeket /a G től indulva/ mert baromi jó.

a helyedben a nexus 5ot venném.

2014. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Csakis a nexus!
2014. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Nexus!
2014. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Nexus a kedvenc termékcsaládom telefon/tablet terén, hisz színtiszta Android az egész, bloatware nélkül, de a HTC One is nagyon jóra sikerült, és mindkettőbe van azért jó dolog.


Amibe jobb a HTC:

- Külső, minden téren. Jobb anyaghasználat, jobb formaterv, szerintem szebb is, de ez teljesen szubjektív

- Hangszóró. Végre egy gyártónak volt annyi esze, hogy a telefon elejére rakja a hangszórót, ez miatt már jó lenne, de a hangszóró minősége is a 2. legjobb, ami telefonoknál létezik (első az az új HTC One, az M8). Mielőtt valaki azt mondaná, hogy zenét amúgy is fülhallgatón hallgat az ember, az igazat mondd, de ha valaki játszik vagy otthon Youtube-ozgat, az nagyon értékelni fogja azt a hangszórót

- A Sense jó lett. Igaz, vanilla Androidot semmi sem éri utol, szóval Nexus 5-nél nem jobb, de az összes custom UI közül a Sense a legjobb. Szóval nem egy Nexus szoftveresen, de a második legjobb.


Nagyjából ennyi lenne, aki HTC One-t vett az leginkább a dizájn és a külső miatt, meg amúgy is egy nagyon korrekt telefon, bár Nexus 5 ellen nem sok esélye van.

2014. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
A felhasználói felület is teljesen szubjektív, nekem az új xperiáké jobban bejön, végre nem csili-vili vakítás. Bár a régebbi sense is eléggé ilyen volt.
2014. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 b95 ***** válasza:

Ez igaz: Nekem pl. pont a Sense tetszik az összes Androidos felület közül, beleértve a Holo UI-t is.

Nekem a Holo annyira nem jön be.

2014. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!