Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc one vagy Google Nexus 5?

Htc one vagy Google Nexus 5?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Nem tudok választani a HTC One és Google Nexus 5 között. A Nexus jobb tulajdonságokra, viszont kicsit félek attól hogy LG. Kérlek segítsetek és indokoljátok hogy miért azt a készüléket választanátok, amit.

2014. márc. 30. 13:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
HTC One ezerszer jobb minőségben. Én azt választanám.
2014. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
17%
Ha mondjuk kifejtenéd hogy mire is gondolsz, akkor nem csak mosolyogni lehetne a kommenteden.
2014. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
Kifejtettem: 1000x jobb minőségben. Ne hasonlítsuk már össze az lg-t és a HTC -t :)
2014. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 dirtboy ***** válasza:
59%

ma 16:30


gratulálok biztos nagyon okos gyerek vagy,szép érvelés volt.

szerintem kezd előröl az általánost hátha másodszorra jobban sikerül.

2014. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Akkor a műszaki egyetemet is járjam újra ?:D
2014. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 dirtboy ***** válasza:
azt is,ha tényleg oda jártál ami gondolom kamu elég szégyen az egyetem számára.
2014. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

inkább a nexus 5 a htc one könnyen törik nézd róla végig ezen az oldalon található videókat

[link]

2014. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

#15


Tegyük fel tényleg egy műszaki egyetemre jártál, amit nehezen hiszek el, de legyen igaz, és legyen az, hogy egy nagyon értelmes gyerek vagy, de akkor is, hol marad az érvelés? Az, hogy te azt mondod, hogy valami ezerszer jobb, az senkit nem érdekel, vagy indokold meg, vagy inkább ne is írj semmit.


Még ha abba lenne is valami igazság, hogy a HTC jobb az LG-nél, itt egy Nexus-ról van szó, annyi köze van az LG-hez, hogy ő gyártja, az meg semmit sem jelent.

2014. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Htc jobb szerintem is, tetszik hogy fémből van, lg-két nemnagyon szeretem, volt l9-em és nem volt az igazi.
2014. ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Amúgy persze hogy nem jártam műszaki egyetemre , kamuzok róla mert az tök menő...:D az érvelésemben még Mindig nem látok hibát. Htc-nek jobb a minősége. A minőséggel érveltem. Szerinted egy lg-t és egy htct össze lehet hasonlítani???
2014. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!