Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 4 vagy az iPhone 4S...

Az iPhone 4 vagy az iPhone 4S a jobb?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék és azt mondták, az iPhone 4-es a legjobb de nem tudom eldönteni, hogy 4S vagy 4-es.:/ és mi a különbség?
2014. márc. 30. 13:58
 1/5 Zakathol ***** válasza:

Nem ismerem a barátaid logikáját, de az IT világban az a módi, hogy mindenki igyekszik az idő előrehaladtával egyre jobb dolgokat előállítani. Ez az Apple termékeinél azért is érvényes különösen, mert ugyanaz az operációs rendszer érhető el mindegyikre (kivétel ugye amire már nincs gyártói támogatás, nem adnak ki rá új frissítéseket, mert nem bírja el a hardverük)


Namost, sorrendben az iphone-ok: 3G, 3Gs, 4, 4s, 5, 5s.


Ez alapján nem olyan nehéz egyedül eldönteni, hogy melyik a jobb.

2014. márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 4s ujabb, gyorsabb
2014. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2014. márc. 30. 14:41
 4/5 Zakathol ***** válasza:
Mondjuk ha nem tudnak a barátaid rendesen magyarul, akkor a 4 vs 4s okozhat némi félreértést, mivel nem mindegy, hogy "a négyes a legjobb" vagy "a négyesses a legjobb". :D
2014. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Zakathol, sokszor még én sem értem őket :)
2014. ápr. 3. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!