Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Expert AndroidosokMitől...

Expert AndroidosokMitől hülyülhetett meg az Androidos telefonom?

Figyelt kérdés

Sony Xperia M-em van, Jelly Bean es Androiddal...

az utóbbi 2 napban fura dolgokat csinál, nem tudom miért, semmit nem töltöttem le de pl sokkal hamarabb lemerül mint egyébként, jó ha egy npaig kibírja és folyamatosan melegszik az aksi tehát dolgozik valamin keményen a processzor.

ezenfelül pl. ha jön egy új üzenet, nem tűnk el az új üzenetet jelző ikon, hanem ottmarad és nem tudom eltűntetni, hiába olvasom el... valami nem stimmel. hogy lehett visszaállítani a normáli állapotot? egyáltalán mi történt???


(csak hogy leírjam: futó alkalmazások per pillanat z eszközkezelő szerint:beállítások, network signal info, viber, what's up, messenger, widgetsoid, (<- ezek eddig is biztosan fentvoltak probléma nélkül), com.android.qualcom, smartcardservice, média, facebook, 2x Google ply szolgáltatások, xperia billentyűzet)


(5 pere vettem le a töltőről, két viber üzenetet írtam és 97% az aksi!!!)


2014. márc. 30. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Rakd újra SUS-al. (Sony Update Service, letöltöd onnan pedig már menni fog.)
2014. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez így teljesen normális, az okostelefonoknál napi töltésre szükség van ha használod is.
2014. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
érezhetően lassabb is telefon
2014. márc. 30. 14:06
 4/5 A kérdező kommentje:

egyes, mindjárt letöltöm

kettes: az rendben van, oké, de korábban nem csinálta ezt... eléggé durva, már 90%on van pedig semmit nem csináltam rajta,,,

2014. márc. 30. 14:27
 5/5 A kérdező kommentje:
ez idióta... nem érkeznek meg az üzenetek, csupán akkor ha bekapcsolom a repülőgépes üzemmódot... de akkr mind egyszerre-... illetve akkor írja ki!!!!
2014. márc. 30. 14:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!