Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom meg nézni a képeimet...

Koplány iDániel kérdése:

Nem tudom meg nézni a képeimet a telefonomon! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Memóriakártyán van vagy 70 kép és azokat nem engedi meg nyitni ha rá megyek a gallériába a képekre akkor ki írja hogy A folyamat le állt!. Gépre fel dugtam USB-vel és ott meg nyitom a telón keresztül az SD-t bele megyek a DCIM-be és ott csak 2 fálj van ami 400MB-os és 185MB-os és valami összevissza betűk vannak! Eddig jó volt minden kb 3-4napja kezdte le ezt csinálni! Ha a telefonak a memóriájába megyek akkor az jó ott ottvanak a képek!

Valaki segítsen fontos képek lennének rajta!! Amúgy Samsung Galaxy S3 a telefon!

Előre is köszönök minden választ!



2014. márc. 30. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Meghalt a kártyád.
2014. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de a zene meg minden más megy rajta de és azok ott is vannak a helyükön de a képek el tüntek nem lehet vissza hozni valahogy?
2014. márc. 30. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:

" és valami összevissza betűk vannak!"


Ezt nem ismeri fel a gép.

2014. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nem értem hogy mi van?!
2014. márc. 30. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!