Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már is elromlott volna?

Már is elromlott volna?

Figyelt kérdés
Még nincs egy hónapja sem, hogy megvettem az új nokia lumia 520-mat, de már az akkuja nagyon gyorsan lemerül. késő este töltöttem fel, és reggelre, úgy, hogy hozzá se nyúltam már csak 18% állt a töltöttsége. ez igy normális? mert eddig nem vettem észre, de a napokban egyre többször került ilyesmire sor. vagy valamit beállíthattam, ami nagyon gyorsan meríti? köszönöm előre is a tippeket! :)
2014. ápr. 1. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem ártana tudni, hogy hány olyan alkalmazás fut éjszaka, ami jobb lenne, ha nem menne. Wifi például, ha alszol, biztosan nem kell. Én először is újraindítanám az egészet, hisz windows. Ha utána is tapsztalod, hogy 6-8 óra alatt lemerül, akkor nagyon utána kellene nézni a futó alkalmazásoknak, vagy az aksinak...

Nekem 1020-asom van, általában két napot bírja úgy, hogy a wifi is be van kapcsolva mindig. Korábban Samsungom volt, azt ha nem bírt ki egy hetet, akkor újraindítottam és megoldódott a probléma, pedig az androidos volt... Valamilyen alkalmazás/alkalmazások nem alltak le korrenten szerintem...

2014. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudom mi lehet, mert a wifi is ki volt kapcsolva. majd átnézem még a beállításokat, de nem jut eszembe semmi, ami régebben ne lett volna bekapcsolva, most meg igen. mindenesetre kipróbálom ezt az újrainditást, hátha :)
2014. ápr. 1. 13:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért egy érintőképernyős telefon nem fogja birni hetekig !!

de azért ez sok hogy ilyen hamar le merül!!

szerintem is futhatnak rajta valami alkalmazások amiket nem zártál be vagy stb... de az ujra indításnak ezen segitenie kell de ha nem fog akkor az aksival van a baj azt kell meg nézetned!!

2014. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy érintőkijelzős, az nem befolyásol ilyesmit, hanem az, hogy okostelefon, amik a processzor és számtalan funkció miatt gyorsan merítik az akksit! Egy okostelefonnál már az is csúcs, ha 1 feltöltéssel 2 napig bírja az akksi, de azért ilyen gyorsan se kéne merülnie, ráadásul egy ennyire új telefonnál rendben van az akksi, mindenképp a szoftverbeállításokat nézd át!
2014. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem a Nokia előtt Samsung Galaxy S2 volt. Rendesen beállítva és nem állandóan a neten lógva éppen egy hetet bírt ki az akksi, napi 5-6 telefonnal és hasonló számú sms-sel. Napi egyszer, ebédnél wifin, vagy mobilkapcsolaton elolvastam a friss híreket a neten, illetve napi 5-10 képet fotóztam a gyerekről.

A Nokia Lumia 1020-as ugyanilyen használat mellett két napot bír.

2014. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!