Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon be lehet állítani,...

Androidon be lehet állítani, hogy bizonyos alkalmazások ne fussanak automatikusan?

Figyelt kérdés

Android 2.3.6, Samsung Galaxy S Advance.


Felesleges fut pl. SocialHub, Samsung Apps, és még hasonlók. Ha bezárom őket, újraindulnak.

Meg lehet oldani, hogy ne fussanak a háttérben, és ne egyék feleslegesen a RAM-ot?



2014. ápr. 1. 15:36
 1/5 anonim válasza:
frissisd a szoftvert es ennyi :)
2014. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alkalmazások menübe ne a futó folyamatoknál, hanem az összesnél válaszd ki a folyamatot, majd a kényszerített leállítással állítsd le. Így a legkisebb az esélye h visszajön magától.
2014. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: frissítettem már egyszer Jelly Beanre, de borzalmasan utálta a telefonom és én is. 5 percenként fagyott, nem működött az ébresztő, stb. És nem én csesztem el a frissítést, szerviz után is ilyen volt. Samsung azt mondta, hibásan adták ki az új szoftvert, majd javítják.


Második: Köszi, megpróbálom! :)

2014. ápr. 2. 00:47
 4/5 anonim válasza:
Igen az új szoftverrel elég gyatra lett a telefon, de erre is lehet megoldás ugyanis én kiírtam már egyszer egy kérdést az akadozó op. rendszerrel kapcsolatban ott azt mondták be kell kapcsolni az energiatakarékos módot és akkor jó lesz ez úgy kb. be is válik mert most már csak kb. egy havonta csak egyszer fagy le vagy annyiszor sem. Tehát ajánlom hogy ezt te is próbáld ki. A másik pedig hogy igen nagy valószínűséggel ki tudod őket kapcsolni az alkalmazás menüben de ha nem jönne be vagy azt szeretnéd hogy a telefon indulásakor se induljanak el akkor megpróbálkozhatsz az android root-olásával rengeteg információt találsz hozzá a neten és ha úgy érzed menni fog akkor csináld. Csak mindig bizonyosodj meg arról hogy a neten talált információ helyes és nem csak valami összehordott baromság mert hogyha minden egyes root-olási tanácsra hallgatsz amit csak találsz az nagy galibát tud okozni. De hogyha a leírás több helyen is megtalálható vagy többen mondták rá hogy működik akkor nagy eséllyel biztos lehetsz benne hogy az információ helyes.
2014. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, de igazából nem vagyok hajlandó kompromisszumokkal használni a telefont. Samsung is adott olyan tippet már, hogy állítsam át pl. a billentyűzár típusát, mert amit használok, az egy szoftverhiba miatt blokkolja az ébresztőt. De ha már lehet választani, akkor azzal működjön tökéletesen a telefon, amelyikkel és ahogyan én akarom. :)


És mivel még garis, rootolni sem szeretném.


Azért köszönöm! :)

2014. ápr. 2. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!