Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvegyem a most megjelenő...

Megvegyem a most megjelenő SGS5-öt, vagy megvárjam az ősszel érkező IPhone6-ot? Leginkább a rendszeri különbségeik érdekelnének.

Figyelt kérdés
Tudom, h az IPhone-ról még semmit se lehet tudni, de a rendszere már rég használatban van. Nemrég ment tönkre a telefonom, szükség lenne egy újra, de egyenlőre tanácstalan vagyok. ha tudtok jobbat, azt is szívesen várom. De érdekelne az indoklás.

2014. ápr. 1. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Nővéremnek és muteromnak is galaxy s3 van és mind a 2vel vannak gondok. Plusz itt gyak-on is sok hibás samuról láttam már kérdést. Nekem egyszer volt régebben, elég volt egy életre. Most szifonom van és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
2014. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Ha androidos telefont veszel, szerintem ne samut vegyél. HTC-t vagy Sony-t inkább.

Az új iPhone meg még kb fél év mire megjelenik. Ezt kalkuláld bele.

2014. ápr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Az előzőknek igazuk van, samut ne vegyél, iphoneról meg nem tudok nyilatkozni. Inkább várj a Sony Xperia Z2-re, vagy HTC One M8-ra, esetleg az LG G3-ra.
2014. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod volt most? Csak, hogy mihez mérjem a két OS-t.
2014. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
de jó tele vagytok pénzel :) nekem csak egy zte blade 3 om van és semmi gondom vele gyors viszi a 3-d s játékokat is gta tempel run ashpalt és ez az első telefonom teljesen jó minek olyan drága?
2014. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha eddig Androidos telód volt akkor mindenképpen S5.Vagy vele egyszinten van még az új HTC One meg a Xperia Z2 is.Samsungról én csak pozitívan tudok nyilatkozni.S3-mam is volt most S4-em van egyikkel sem volt soha semmi gond.
2014. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Iphone 4em volt, de elegge seulekeny, es az ios7 mar nem futott rajta ugy, ezert erdeklodtem a rendszer utan. Köszi mindenkinek:)))
2014. ápr. 1. 23:34
 8/8 Aladár Benő válasza:
Nekem jelenleg iphone 5 öm van,előtte csak androidos telefonjaim voltak,de az ideg megölt velük.Énis tervezem már lecserélni és igen gondolkodtam én is a galaxy s5 ön,de mivel androidos hiába egy erőmű a telefon pár hónap után tuti hogy ez is akadni,laggolni fog,tehát én megvárom az iphone 6 ot.Még nem nagyon tudunk róla szinte semmit,de mind1 is mivel az iphone nem fog se laggolni,se akadni akárhány alkalmazást teszek rá,és akármennyi is fut a háttérben.Lehet hogy túl van árazva,de az 5s nél szerintem nincs jobb telefon jelenleg,hiába vannak "jobb" cuccok az s5 be.
2014. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!