Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet ez és hogy lehet...

Mi lehet ez és hogy lehet eltávolítani a telefonról? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kb egy hete - rendszertelen időközönként - amikor kézbe veszem a telefonom, a főképernyőn a szokásos helyett egy elküldésre váró üzenet fogad, amit persze nem én hagytam félbe. A címzettje egy 90-es szám, azt hiszem 444-422, de nem biztos, mindig kitörlöm. A szöveg általában annyi, hogy "joEdina020" de a végén a szám volt már 010 is, tehát ez változhat. Nem tudom mi lehet ez, talán valami alkalmazással jött? Mostanában töltöttem le több mindent a Play Áruházból, de a legtöbbjét kipróbálás után le is töröltem. Tudom, ha vírus, akkor már mindegy. Kérdésem, hogy ha tényeg az, akkor hogy tudnám eltávolítani? (Sony Ericsson wt19i) Köszönöm előre is a választ.

2014. ápr. 1. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ingyenes víruskereső van a playen, például az ingyenes AVG is jó. Szerencséd hogy nem küldte el....
2014. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Peti7 válasza:

Kedves kérdező ha tudnád hogy mit tehetett volna még,(pl. egy kis "memóriatakarítás",vagy "biztonságimentés" 3. fél eszközére)

Én az eset smart security 7-et szeretem,csak az fizetős.

2014. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöknek köszönöm szépen a választ.

Letöltöttem az AVG-t, de nem talált semmit. Egyelőre még nem jött újabb "sms piszkozat", remélem nem valami komolyabb dolog következik. :(

Más nem járt így esetleg? Valamelyik nap rákeresve a telefonszámra kiadott a Google egy fórumot, ahol kb ugyanez volt a gondja valakinek, de nem érkezett rá válasz, azóta pedig nem találom. :( Na mindegy már, reméljük a legjobbakat!

2014. ápr. 2. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:
töltsed le a avast mobile security-t
2014. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Peti7 válasza:
Hívd föl azt a számot,hogy tud-e valami ilyesmről,vagy elveszett-e mostanában a telefonja,de tartsd a kezed a piros gombon,mert lehet hogy használni kell.
2014. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Peti7 válasza:

A telefonszámra nekem nem adott semmit,az üzenetre pedig ezt,itt az első a leghasonlóbb.: [link]

Később biztos változni fognak a keresési eredmények,ha jön valaki ugyan ezzel a problémával,ez az első találat linkje.: [link]

2014. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!