Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem egy iPhone 4s készülékem...

Nekem egy iPhone 4s készülékem van, és az lenne vele a bajom, hogy nagyn-nagyon gyorsan lemerül. Ha este töltöm,8:00-ra megyek suliba, már nem bírja ki a napot, bár használom azért sokat. Többi lent (? )

Figyelt kérdés
kb 35 alkalmazás van rajta(6,5 GB), ebből pár a kontaktok, az emlékeztetők stb tehát ilyen szarok, amikor nem lehet letörölni... viszont ami rajta van, az fontos. nem ilyen szar kis játékok h etetem a pou-mat vagy mi a tökömet... tehát fontos. azért van jó telefonom mert szügségem van rá.. egyszer már kicserélték az aksiját, de nem soka segített. lecserélni nem szeretném. teház nagyon kérlek titeket (már aki válaszol, vagy ír) hogy ne bunkózzatok mert nem arra vagyok kíváncsi. hanem valaki olyan véleményére aki hasonlóan járt, vagy tud valamit hogy mit tudnék csinálni! köszönöm szépen4 :) 

2014. ápr. 2. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal töltőt. Ezek a nagyon okos telefonok nagyon jók. Kivéve, ha nem a konnektor mellett akarsz élni.
2014. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zakathol ***** válasza:
Melyik iOS verzió van rajta?
2014. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mobilnet is megy folyamatosan? enyém csak akkor van bekapcsolva, ha nagyon fontos valamit megnéznem rajta, és úgy simán kibírja másfél napig. többet nem nagyon lehet kihozni belőle, kivéve ha hozzá se nyúlsz, akkor 3-4 napot kibír vegetálva. ha sokat használod, akkor szerintem reális. sajnos a 4s-nek amúgy is sikerült kicsit alultervezni az akksiját.
2014. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

-Vedd lejjebb a fényerõt.

-Vigyél töltõt.

-Ne használd órán!

Azt nem hiszem el, hogy csak szünetekben használva nem bírja ki hazaérkezésig.

2014. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már csak az a kérdés, hogy mit is csinálsz vele pontosan. Ha játszol (megfogalmazásmódból nem jön le egyértelműen, hogy a játékoknak vagy az egyszerűbb játékoknak szólt-e a lesajnáló megjegyzésed), akkor sajnos ez teljesen természetes. Processzor intenzív feladatok (mittudomén, videókat veszel fel, aztán megvágod, meg képeket "szerkesztgetsz") szintén.

Amivel kicsit ki tudod tolni az üzemidőt:

-fényerőt manuálisan állítod, a lehető legkisebbre, ami még elég

-minél kevesebbet használod a hálózati kapcsolatokat, Bluetooth-t is kikapcsolod, ha nincs rá szükséged

-mobilnetnél 3G-t kikapcsolod

2014. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
neharagudjatok, ha bunkó voltam, nem akartam! IOS 7.1-es szoftver van rátelepítve, órán nem szoktam használni, és nem igazán van lehetőségem töteni... a közepesnél kicsit lejebb van a fényerő is. köszönöm szépen mindenkinek aki ít! :)
2014. ápr. 4. 17:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, a mobilnet sincs bekapcsolva, csakk ha kkell :)
2014. ápr. 4. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!