Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia X2-01 Software csere...

Nokia X2-01 Software csere lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy Amerikából való Nokia X2-01 készülékem.T-Mobile USA függő volt,de már független.Európai software-t lehetséges rátenni? Ha igen hogyan tudom otthon megoldani?.


Köszönöm.



2014. ápr. 2. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Röviden sehogy. De még mobilos boltban se nagyon,mert olyan öreg mint az országút.
2014. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Wadmalac ***** válasza:
2014. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de itt csak Software update van.Nekem olyan kellene ami teljes Eu-s lenne,Nem USA.
2014. ápr. 3. 22:23
 4/7 Wadmalac ***** válasza:

Ez a legfrissebb, semmi jele, hogy usa vagy eu, úgyhogy gyanítom, hogy vagy nincs külön eu, vagy egyáltalán nincs eu-s.

[link]

2014. ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A telefon Only USA! szóval ha rá is menne az EU-s software valószinű,hogy nem működne megfelelően az antennája.Enyit tudtam meg.
2014. ápr. 9. 19:40
 6/7 Wadmalac ***** válasza:
Hát ha 1900MHz, akkor kár is próbálkozni.
2014. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan! Ennyire nem értek hozzá.Függetlenként itthon normálisan működik és mobilnet is van,de semmi alkalmazás nem működik.Ha telepítek valamit egyből indításkor hibát ír ki! OVI sem működik! FB is csak böngészőben van. Na mindegy.Köszi azért.
2014. ápr. 10. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!